Голова Рівненської ОДА порівняв активістів Автомайдану з сепаратистами

До протестуючих активістів рівнненського Автомайдану, які перекрили міжнародну трасу Київ-Чоп, приїхав голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок. Чиновник намагавсся вмовити розблокувати трасу і сісти за стіл переговорів сьогодні, о 13:00 у 201 кабінеті в будівлі адміністрації. Однак протестувальники відкинули пропозицію розблокувати трасу.

- Те, що ви блокуєте трасу, то ви робите, як донецькі сепаратисти, - сказав Сергій Рибачок.

Активісти наполягають, що єдина їхня вимога, звільнення новопризначеного начальника управління МВС у Рівненській області Миколи Щирука, має бути виконана. Насамкінець, через непоступливість, Сергій Рибачок порівняв протестуючих з "донецькими сепаратистами".

Пізніше активісти все ж частково розблокували трасу, пропускаючи по кілька десятків машин у кожному напрямку. Вони пояснюють це тим, що повна зупинка траси призведе до транспортного колапсу. Який може зашкодити звичайнним рівнянам.

Як повідомили в  прес-службі Рівненської облдержадміністрації: круглий стіл за участі голови Рівнненської ОДА Сергія Рибачка та новопризначеного начальника УМВС в Рівненській області, все ж бідбуждеться в кабінеті 201 о 13:00.

Коментарі

твоя риторика,чудо,нагадує риторику дрища палєстінського моні бєрєха:))нє?:))моня,твій щур_ук не довго буде керувати..

от вам справжнє обличчя сволоти...сите ,вгодоване і нахабне..

Якщо громадскість це сепаратисти, то голова продажнв влада, яка всіх заєб...а на Сході і рішила доє..ть на Заході, і яку потрібно бачу сукоробуде брати на вила!!! А те що там показує 112, мені лічно пох...й, Борітеся і поборете!!!

Канал 112 вже подав інфу. своєму шефу Захарченку яку той замовив.Сто відсотково правосеки працюють на руку Москви.Ковалі,Гранітні і інші які дбають лише про власні амбіції.А Держава в небезпеці.ЛЮДИ вставайте хто був на Майдані! Нас вже правосеки обзивають Антимайданівцями.Це вони форменні ТІТУШКИ.Берташ,Карпенчук,Киррилов(українське прізвіще),Юхименко,Хахльов і продажні яничари менти Бунтують людей на "заказ" Путіна.Смерть ворогам України!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.