У навчальному закладі Рівного зберігали агітацію за Партію регіонів

Кілька активістів та журналістів прийшли у Рівненський економіко-технологічного коледжу щоб перевірити чи зберігається у навчальному закладі агітаційні матеріали за Партію регіонів. Адже на електронну адресу активістів надійшов лист, ніби то у підсобному приміщеннні є такі матеріали.

Активістів та журналістів не пустили у приміщення, пояснюючи це тим, що не зобовязані цього робити та сказали, що активісти зривають навчальний процес. Тому активісти викликали міліцію.

А тим часом, поки їхала міліція, частину агітаційної продукціії викинули з вікна і сховали у іншому приміщенні.

Працівник коледжу повідомив, що у навчальному закладі не відбувалась агітація викладачів. Також трудовий колектив підтримує ректора коледжу Віталія Станкевича та навіть написали звернення про підтримку його кандидатури в.о. ректору НУВГП Віктору Мошинському. До слова, Віталія Станкевича на час приходу активістів у навчальному закладі не було, він ніби то у відпустці.

Активісти стверджують, що зберігання агітпродукції - це використання адмінресурсу під час передвиборчої кампанії 2012 року навчальним закладом на користь Партії регіонів. Ніхто з працівників коледжу не сказав кому належить агітація.

На місце події прибули представники міліції, яким активісти дали пояснення щодо виявлення ними агіиаційних матеріалів у навчальному закладі. На місці знайшли кілька ящиків з інструкціями для агітаторів Партії регіонів, а також ящик з пакетами з символікою партії та дисконтними картками студентів членів Партії регіонів.

Також активісти викликали слідчо-оперативну групу, яка вестиме слідство за фактом зберігання агітаційних матеріалів та напишуть заяву щодо порушення Закону про освіту. Також активісти хочуть опечатати кабінет.

Коментарі

ги-ги-ги:))Берташидзе дав наводку:))яка корупція,риги-найкращі і найчесніші люди на землі:))

Я неможу зрозуміти, яке правий сектор мав право вриватись в коледж? Щось шукати там фотографувати та знімати на відео??? Наш директор нічого не агітував ні студентам, ні викладачам. Звідки ви взяли інформацію, що в нас, щось агітується, невідомо. Корупція в коледжі не водиться (хоча в більшості ВНЗ Рівного вона є). Якщо людина була регіоналом не потрібно робити висновки, що він хабарник і т. д.!!!

Це гірше чим наркота!!!

ну зберігалась вона там, і що? така подія, ніби наркоту найшли

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.