На заблоковану трасу їде нардеп від Рівненщини

Спочатку рух трасою Київ-Чоп повністю було відновлено попри те, що вимога відставки Миколи Щирука залишається не виконаною. Наразі тривають перемовини між активістами та начальником управління МВС у Рівненській області Миколою Щируком.

Новопризначений головний міліціонер відкидає можливість свого звільнення. Натомість він пропонує активістам взяти участь у круглому столі за участі голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка. Окрім того, Микола Щирук хоче прийти в неділю на майдан Незалежності, на віче. Щоб там громада сказала чи підтримує вона його кандидатуру - чи ні.

Оскільки вимога активістів була відкинута, рух трасою знову заблокували. За інформацією сайту "ВСЕ", до активістів на заблоковану трасу їде народний депутат України Микола Кучерук. Нагадаємо, що саме його креатурою є новопризначений начальник обласної міліції. 

Коментарі

Новопризначений головний міліціонер відкидає можливість свого звільнення.....ніхто ж,лям американських мертвих президентів щур_уку не поверне:))для тих хто стояв на майдані-от за що ви боролись,за те щоб авакяни-евдокимови-капітельмани-трупчинови вбивали українців,і за гроші призначали хохлів-палєстінців щур_ків:(((тільки ці тупі палєстінські істоти не врахували,що Вальцман Пінхус Олексійович захоче також зелених папірців,або посуне сторожовового псаКапітельман:))

Якшо пам*ятаете - саме через бажання Кучерука поставили Щирука. Тому нема про що за ним розмовляти. Женіть його в шию !
Люди кажуть, що Рівненську область викупили "Свобода" та "Батьківщина". Ніхто з людьми домовлятися не буде ! Кучерук сказав, що бидло не має право на власну думку ще в Києві.

"відкидає мозливість свого звільнення" поправте помилку

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.