Мер Рівного не розуміє депутатів

На сесії Рівнеради продовжують розглядати земельні питання. Проте міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що не розуміє логіку голосування депутатів, адже за однотипні рішення вони голосують по-різному.

- Одних підтримуємо, інших ні. Я не розумію, як ви голосуєте, адже це однотипні рішення. Взагалі, я б міг накласти вето на всі ці рішення, але не буду цього робити, - сказав Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

на сесіях не вирішуються питання громади, які відповідають законам, там вирішуються більшістю голосів кого з меншкаців чи яку іхню групу (громади) зробити клоунами, у більшості випадків. Я сумніваюсь, що це народні обранці, а не куплені депутатські крісла (більша частина певно). Ці люди керуються суто своїми внутрішніми переконаннями і поглядами (чи не мають власного розуміння з більшості питань взагалі), які, їх переконання і погляди, є вищими ніж закони держави. Звісно не про всіх - шлях до добробуту і розбудови власності комуни в міцних руках міських обранців та керівників виконкому. Це єліта міста, яка більшістю голосів приймає підзаконні акти, які суперечать закону. А ви, люди, ******** в суді т.д., більшість прийняла. Жодних ознак юридичної підготовки рішень. Зібрались, вирішили, а там як буде, нам вже небо в алмазах, нехай в кого вкрали, порушили правоі т.д. розуміють, що ми влада і будемо викоритовувати свої ресурси, задля досягнення розвитку нашого міста.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.