Діалог із начальником УМВС Рівненщини відбувся із бійкою

На круглому столі з головним міліціонером області Миколою Щируком у Рівненській ОДА представники Правого сектору хотіли, щоб новопризначений начальник написав заяву на звільнення та дали йому аркуш чистого паперу та ручку. Проте Микола Щирук демонстративно відкинув і запевнив, що невдовзі зателефонує до керівництва у міністерства та повідомить про ситуацію на Рівненщині.

Проте дана пропозиція ще більше обурила представників Правого сектору і вони запропонували зателефонувати у міністерство та за допомогою гучномовця говорити з керівництвом. Натомість пан Щирук запевнив, що його телефон вимкнений і пообіцяв ввечері зателефонувати.

- Я все зрозумів і почув і тримати в собі це не буду. Тому сьогодні ввечері передам ваші слова до Києва. я хотів би одне - зробити щось добре. Але в ситуації що склалась я не можу цього зробити.

Після закінчення зустрічі, коли активісти запропонували самим відвезти пана Щирука до Києва, щоб він зміг поспілкуватись із керівництвом відбулась словесна перепалка між Ярославом Гранітним та одним із присутніх активістом у залі. Коли розбороняли активістів пан Щирук непомітно пішов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.