Рівнян запрошують на творчий вечір Георгія Морозюка

Сьогодні о 18:00 у Рівненському облмуздрамтеатрі відбудеться творчий вечір народного актора  України Георгія Морозюка.

Георгій Морозюк народився у 1944 році. Закінчив у 1967 році театральну студію при Київському академічному українському драматичному театрі ім. І. Франка. Працював у Львівському облмуздрамтеатрі (1967-1997 рр.), а з 1997 року - у Рівненському театрі.

Георгій Морозюк - відомий на Україні артист театру та кіно. Зі створених ним художніх образів: Лука - „Любов на світанні” Я.Галана, Гнат - „Сльози Божої Матері” У.Самчука, Стецько - „Сватання на Гончарівці” Г.Квітки-Основ'яненка, Попандопало - „Весілля в Малинівці” Л.Юхвіда, Рибник - „Тіль” та Тев”є - „Тев'є” Г.Горіна, Дон Жуан - „Кам'яний господар” Л.Українки, Водзінський - „Літо в Ноані” Я.Івашкевича, Серадський - „Гальшка Острозька” О.Огоновського, Соломон - „Кін IV” Г.Горіна, Гастрит - „Вечір” О.Дударева, Подкольосін - „Одруження” М.Гоголя, Шрамко - „Берестечко” за Л.Костенко, Іван - „Одкровення від Івана” А.Крима та багато інших.

За створення образу Миколи Задорожного в „Украденому щасті” І.Франка журі Всеукраїнського огляду вистав „Перлина сезону”, ( Івано-Франківськ, 2002р.), визнало актора переможцем в номінації „Краща чоловіча роль”. Глибоке перевтілення в характер створюваного образу, віра в запропоновані обставини, чудова акторська пластика, сценічна мова - далеко не повний перелік талантів актора, що дозволили йому стати в ряд визначних діячів українського театру. Він знявся в більш, ніж у 30 фільмах Київської кіностудії ім.О.Довженка. Це — „Вінчання зі смертю”, З 1993 року - народний артист України.

Телефон каси: (0362) 633447

каси (0362) 633-447.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.