У Рівному лікуватимуть танцями

17 травня о 15.00 годині у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться майстер-клас з танцювально-рухової терапії «Танцювати люблять всі!» (відділ обслуговування користувачів документами з мистецтва, 3-й поверх). Проводитиме захід танцівник-терапевт – Євгенія Ольхова.

Формат майстер-класу – годинне заняття, де не менш ніж 40 хв. практики, а решта – обговорення, питання-відповіді.

Майстер-клас спрямований на те, щоб ознайомити з методами танцювально-рухової терапії, передати позитивний досвід і активізувати природню потребу тіла – потребу руху, - тіло не любить статики. Вправи, які будуть виконуватися на майстер-класі пізніше кожен зможе відтворити вдома.

Бібліотека не вперше організовує на своїй базі танцювальні вечори.

- Одне з наших завдань, як культурного закладу, полягає в організації цікавого та корисного дозвілля, тому періодично у нас відбуваються і танцювальні вечори: ми відтворювали танцювальний майданчик 50-х років, проводили майстер-класи з аргентинського танго…. – розповів завідувач відділом обслуговування користувачів документами з мистецтва Анжела Хамедюк.

Що таке Танцювально-Рухова Терапія (ТРТ)? Це тілесно-орієнтована терапія, яка відбувається за допомогою руху, танцю, музики, звуку. Широко використовується за кордоном і в останні роки набирає популярності в Україні. Застосовується серед різних вікових груп та груп з обмеженими можливостями.

Якщо Ви не мислите своє життя без танців, або просто хочете розслабитися, упорядкувати свої думки і провести час у приємному товаристві, приходьте до бібліотеки 17 травня о 15.00 год. та долучайтеся до танцювально-терапевтичного заняття!

Вікових обмежень немає. Форма одягу – довільна (аби було зручно:). З собою мати – бажання відкрити для себе щось нове та гарний настрій. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.