Рівненська облрада знайшла приміщення для художнього музею

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», питання про недоцільність передачі приміщення по вул.Драгоманова, 9 (колишня жіноча консультація) для користування апеляційному суду області прийшли відстоювати на сесію Рівнеради місцеві активісти. На їх думку, саме у цьому приміщенні має бути створено художній музей.

Місцеві депутати запропонували альтернативний варіант майбутній картинній галереї. А саме - передати приміщення колишньої поліклініки з міської в обласну комунальну власніть.

Як повідомили у прес-службі Рівненської облради, офіційну позицію обласної ради із зазначеного питання озвучив заступник голови облради Степан Павлюк. 

- Ми підтримуємо створення художнього музею у Рівному. Незважаючи на те, що до цього часу не було жодного звернення міськради щодо можливої заміни приміщень, обласна рада шукає приміщення, де можна було б розмістити апеляційний суд замість будівлі колишньої жіночої консультації. На жаль, в обласній комунальній власності немає вільних приміщень площею понад 2 тисячі квадратних метрів, які могли б задовольнити потреби суду. Тому ми пропонуємо облаштувати художній музей в приміщенні по вул.Толстого, 20 площею 400 квадратних метрів, яке належить до обласної комунальної власності. Зараз ми вже припинили процедуру його відчуження. Звернення, яке проголосували депутати має наслідком вилучення з власності міста і передачі у комунальну власність області активів на десятки мільйонів гривень. Окрім того, щоб зробити там капітальний ремонт та привести його до нормального стану необхідно біля 30 мільйонів гривень, а обласний бюджет не витримає такого додаткового навантаження. Водночас апеляційний суд зробить належний ремонт, щоб фасад будівлі відповідав архітектурному комплексу історичного центру міста, адже на ці цілі в держбюджеті вже виділено необхідні кошти. Приміщення колишнього департаменту екології та природних ресурсів по вул.Толстого, 20 площею 400 квадратних метрів розміщене також в історичному центрі міста поблизу краєзнавчого музею. У випадку розміщення в ньому художнього музею, буде створено єдиний музейний комплекс, зручний для відвідувачів, - зазначив чиновник.

Окрім того, керівництво обласної ради висловлює серйозні побоювання щодо можливості передачі будівлі по вул. Драгоманова у приватну власність. Адже якщо залучати для проведення ремонтних робіт приватних інвесторів, законодавчо виникає можливість приватизації цієї історичної будівлі, і тоді ні міська, ні обласна ради не матимуть жодного впливу на подальшу долю будівлі.

Коментарі

Хуя вам а не приміщення на толстого за 20 млн., я його раніше забронював!

нехай і так. хоч якась пропозиція, це вже більш реальні дії. бо раніше тільки балакали.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.