Рівненських переселенців з Криму запрошують на з'їзд у Київ

Як повідомили в Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітенту Рівненської міської ради, 23 травня в місті Києві відбудеться Всеукраїнський з'їзд вимушених переселенців з Криму.

Мета заходу - вироблення пропозицій до органів влади і самоврядування України, міжнародних організацій вирішення проблем вимушених переселенців, консолідація зусиль зареєстрованих організацій вимушених переселенців з АР Крим і міста Севастополя, їх ініціативних груп, представників місць їх компактного проживання. У роботі з'їзду братимуть участь делегати з числа вимушених переселенців, учасники з правом експертно-дорадчого голосу та інші бажаючі.

З'їзд відбуватиметься на території Києво-Могилянської академії, де регулярно збирається кримська діаспора. Планується, що на з'їзд зберуться близько 200-300 осіб. 

На з'їзд запросять народних депутатів, кандидатів у президенти та представників міністерств. До того ж передбачено, що кожна група переселенців буде представлена п'ятьма делегатами.

Нагадаємо, під вимушеними переселенцями з Криму розуміються громадяни України, зареєстровані станом на 23 січня 2014 році в АР Крим і місті Сімферополі громадяни, які мешкають нині на материковій частині України. Остаточне рішення про участь в заході в якості делегатів кримчан, які не мали реєстрації в Криму на вищезгадану дату, приймає Організаційний комітет.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконкому Рівнеради звертається до усіх бажаючих мешканців АРК Крим, які нині мешкають в місті Рівному і мають намір взяти участь у згаданому з’їзді звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за телефоном: (0362)26-64-95 або за адресорю: вул. Соборна, 12. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.