Мер Рівного: Конфлікт навколо будівлі жіночої консультації створюється штучно

Конфлікт навколо приміщення колишньої жіночої консультації у Рівному триває. Активісти наполягають, що там має бути музей. Тим часом представники апеляційного суду, якому мали передати приміщення кажуть, що їм ніде працювати, адже нинішня будівля суду доволі маленька.

У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко відносно заяви, зробленої від імені представників рівненської інтелігенції, громадськості та громадських організацій стосовно будівлі по вулиці Драгоманова, 9, каже, що активісти звернулися до нього вже тоді, коли приміщення надали у позику суду.

- По-перше, документально зафіксовано, що звернення від громадськості надійшло більше ніж через місяць після того, як була підписана угода про оренду з судовою адміністрацією, а не так як написано у заяві. По-друге, те, що будівля передається судовій адміністрації і переговори ведуться з судовою адміністрацією України, ні для кого таємницею не було. Адже лише я про це повідомляв в ефірі телеканалів тричі. По-третє, щодо чисельних звернень до міського голови, які, нібито, залишились без розгляду, то це теж не правда. Тому що 19 березня 2014 року на звернення В.Гвоздинського мною в той же день було дано відповідь, у якій повідомлялося, що Рівненська міська рада готова хоч завтра передати будівлю в обласну комунальну власність, а для того, щоб це зробити, необхідне звернення обласної ради. І останнє, люди, які збирали підписи під зверненням про передачу будівлі під художній музей знали усі обставини справи і знали всі мої заяви. З цього витікає, що це робиться навмисне, щоб штучно збурити громадськість, - вважає Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.