Рівнян запрошують на "Мафію"

22 травня о 19:00 відбудеться гра у "Мафію". Цього разу любителі «емоційної» мафії зберуться на своє мафіозне засідання в шикарному рівненському ресторані «Марлен».

Сюрприз для любителів чогось солоденького – вони матимуть нагоду скуштувати неперевершений «мафіозний» десерт від шеф-кухаря ресторану «Марлен».

Мафія – це інтелектуально-психологічна гра з елементами шоу, яка вчить відстоювати свою позицію, аргументовано переконувати інших, розпізнавати брехню шляхом спостережень за мімікою, жестами, логічністю висловлювань, зміною в голосі та частотою дихання. Також, розвиває лідерські якості, дозволяє дослідити груповий вплив на прийняття рішень, та рівень власної відповідальності. Навчає переговорної стратегії: як переконати співрозмовника, як повернути ситуацію в потрібну сторону, розвиває логічне мислення і здатність діяти в умовах стресу, допомагає розвивати таку якість, як мегаспостережливість, тобто здатність людини помічати специфічні деталі, які допомагають приймати вірні рішення.

Організаційний внесок за участь в грі складає -70грн., при умові, що Ви будете мати при собі мінімум один елемент дрес-коду :)

Нагадуємо, що на гру Мафія саме в «Марлені» можна буде потрапити суворо по попередній реєстрації. Для постійних учасників "Мафіозної сімї" - вартість 50грн.

Прохання до всіх бажаючих прийняти участь, визначатись, реєструватись та оплачувати внески. Кількість участників всього 15 чоловік.

Реєстраційний внесок можна оплатити як готівкою, так і на карту Приватбанку.

Місце проведення: ресторан «Марлен», м.Рівне, вул.Грушевського, 13. Телефон для довідок та реєстрації 0673621131

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.