На Рівненщині пікетуватимуть роботу міліції

Бестрокова акція протесту проти призначення Миколи Щирука начальником УМВС України в Рівненській області розпочинається завтра, 17 травня по всій Рівненщині. Про це повідомив керівник "Правого сектору" області Роман Коваль.

- Відзавтра, розпочинається безстрокова акція протесту проти призначення Щирука начальником міліції Рівненщини. В рамках акції відбуватиметься пікетування роботи обласного управління міліції, а також міських та райвідділів УМВС. Це акція громадської незгоди з приводу призначення Щирука, - зазначив Роман Коваль.

Коментарі

Вони відчули владу....роблять що хочуть....я сам з Полісся, так вони вже почали влазити в нелегальний видобуток бурштину, мов платіть нам, якщо хочете мирно працювати......це величезна ОПГ зі зброєю і великими людськими ресурсами........її негайно потрібно розформовувати або взагалі ліквідувати!!!

Вся правда о Майдане: http://maidanvideos.org/

моня,ти??:))

Читаю та дивуюсь,
-Відзавтра, розпочинається безстрокова акція протесту проти призначення Щирука начальником міліції Рівненщини. В рамках акції відбуватиметься пікетування роботи обласного управління міліції, а також міських та райвідділів УМВС. Це акція громадської незгоди з приводу призначення Щирука, - зазначив Роман Коваль.
ХЛОПЦІ ВИ ЩО АНАРХІСТИ?
Не смішіть своїми діями, що завинили прості службовці?
ВАШІ ДІЇ тільки на руку злочинцям та ворогам УКРАЇНИ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.