Рівненські майбутні офіцери з'їли 12 кілограмів патріотичної пасти від італійця

Італієць Андреа Пірас, який живе у Рівному два роки нагодував студентів-випускників військової кафедри НУВГП патріотичною пастою. Це традиційна італійська страва, яку готують із спагетті, томатного соусу та прикрашають базиліком.

Андреа - кухар, який у Італії мав власний ресторан. Жив на Сардинії, а переїхав у Рівне заради своєї дружини Оксани. Познайомила їх подруга. Нині італієць дуже вболіває за долю України і вирішив нагодувати офіцерів, аби зробити свій внесок у допомогу українській армії.

- Хочу нагодувати близько сотні військових пастою. Патріотична вона, бо поєднує у собі кольори італійського прапору - червоний, білий та зелений. Червоний - це томатний соус, білий - паста, а зелений - базилік. На таку кількість порцій потрібно 12 кілограмів спагетті. Цю страву дуже люблять італійські солдати, - розповів Андреа Пірас.

Вдома зазвичай готує сам, однак коли часу не вистачає на кухні господарює дружина Оксана. Вона готує чоловіку його улюблені українські страви - червоний борщ та вареники з картоплею.

- Спочатку він готував мені виключно італійські страви, - говорить дружина Оксана. - Потім опанував українську кухню. Я люблю солодке, і Андреа готує мені тірамісу і панна-котту.

Нинішні та майбутні українські військові дуже вдячні за підтримку усіх небайдужих, які їм нині допомагають.

- Скуштують приготовану італійським кухарем страву офіцери піхотинці. Така ініціатива Андреа має велике значення для нас у такий складний для України час. Ми дуже вдячні за будь-яку підтримку. Сьогодні італійський кухар вирішив підтримати нас ось таким чином. Є люди, які перераховують нас гроші, фермери допомагають продуктами, інші - купують необхідні для військових речі, - розповів прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області Олександр Гайн.

Нагодовані студенти смачну ініціативу італійського кухаря оцінили на відмінно. Подякували Андреа бурхливими оплесками. Італієць пообіцяв підтримувати військових і надалі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.