Начальник міліції Рівненщини сьогодні призначить своїх заступників?

Поки громадськість протестує проти призначення Миколи Щирука начальником УМВС України в Рівненській області, він активно включається в роботу. Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, сьогодні Микола Щирук збирає на нараду співробітників міліції.

Планується, що вона відбудеться о 15 годині в залі колегії, що в обласному управлінні міліції. Повідомлялося, що на нараді мають підбити підсумки роботи міліції за останні чотири місяці. Проте, кажуть, що, окрім цього там мають розглянути питання про призначення заступника начальника УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

ти такий правоохоронець,як я римський папа:))про яку честь ти говориш,моня???:))твою стилістику,паєт палєстінскій,ні з ким не попутаєш:))не сміши порядних людей:))де ти і щур_ук і честь?:)))нєдолха будєт музика іхрать,недорозвинуте:)) яка курва не вигукує ці гасла:((

Оце по нашому.Ато міліцію вже ні защо мають.Видно крепкий дядько,цей Щирук.Маю честь з ним працювати.Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.