Рівненські військові готові їхати в Конго

15 травня в окремому полку армійської авіації оперативного командування «Північ» Збройних Сил України завершилася підготовка особового складу та техніки четвертої ротації 18 окремого вертолітного загону, які виконуватимуть завдання місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Перевірка готовності здійснювалася під керівництвом начальника армійської авіації командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Валентина Пістрюги. Комісія перевіряла фахову, психологічну та фізичну підготовку військовослужбовців, рівень практичних навичок з володіння штатною технікою та озброєнням, злагодженість підрозділів та загону в цілому.

У рамках сертифікації миротворчого контингенту на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбулися польоти на бойове застосування з вогневим ураженням наземних цілей ракетним та гарматним озброєнням вертольотів Мі-24, виконані льотні завдання з пілотування у гірській місцевості на максимальній висоті.

Під час підготовки військовослужбовців льотний склад та бортові перекладачі виконали програму стрибків з парашутом, було визначено спроможність посадових осіб до проведення пошуково-рятувальних операцій із залученням вертольотів Мі-8 для надання допомоги місцевому населенню.

Генерал-майор Валентин Пістрюга подякував командиру чергової ротації 18 окремого вертолітного загону полковнику Володимиру Пастухову за якісну підготовку та надав високу оцінку готовності особового складу і техніки до виконування завдань Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго. Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування "Північ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.