У неділю в Рівному відбудеться Народне віче проти призначення Щирука

Народне віче знову збереться на майдані Незалежності у Рівному. Проходитиме воно в неділю, 18 травня о 13 годині. Про це повідомив керівник "Правого сектору" в Рівненській області Роман Коваль.

За його словами, приводом для скликання Віче стало призначення начальником УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука. Також Роман Коваль зазначив, що надасть більше інформації з приводу настроїв громадськості та правоохоронці щодо призначення Щирука.

Окрім того,  під час мітингу обговорять політичну ситуацію в Україні.

Ключові слова: 

Коментарі

Погано Щирук зайшов. Почав із звільнень. Якщо будуть керувати такі, як Лозян, які зраджують заради корисливих мотивів всіх - міліція далеко від народу зайде. Скажи мені, хто твій дружбан і я скажу, хто ти...
Хоча раніше Щирук казав, що не буде нікого звільняти. Тепер у Рівном у особиста міліція Кучерука та "Матьківщини"...

хай пойдет на стройку поработает...

Те ,що Алєєксєнко на стакані сидить,всі знали:))залежними людьми,завжди легше керувати..

тобі стрілку набити,хєрой???

Що за команда приходить? Алєксєєнка тільки сьогодні представили особовому складу, а вже так напився що ледве на ногах біля УМВС стояв. Далеко піде така команда. Так тримати.

Гюльчатай покажи личко.Коваль зрадник Червонія.Агенто Путіно.Слава нації!

про що ти мичиш?лише,декілька недорозвинутих палєстінців,які годуються з його рук, за кучманоїдівську рептилію,яка заслала гроші,яких ніколи не повернуть:))

Хай той Коваль поїде в Донецьк чи Луганськ і там проводить віче. Чому декілька людей дестабілізують ситуацію в області, більшість поміркованих не проти призначення Щирука, хай попрацює собі людина, а не підійде, то тоді відповідно і протестувати.

Проводити різні віче проти призначень в той час коли в країні війна - це верх неповаги до України

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.