У Рівному звучатимуть хіти рок-легенди

27 травня о 19:00 у МПК "Текстильник" відбудеться концерт гуртів Scream Inc.Official MetallicA Tribute та BLOOD BROTHERS (Official IM Tribute). 

Група Scream Inc . була заснований в 2008 році і до весни 2013 називався Y- axis . Саме цю назву за чотири роки набули резонансу як краща Metallica - триб'ют команда України і можливо країн колишнього СРСР.

За період існування групи було зіграно численна кількість концертів на території нашої держави. Зміни в складі колективу змушували зупинятися для пошуку нових людей і планів на майбутнє , що призвело до перейменування групи та орієнтування творчості на свій матеріал , над чим Scream Inc . зараз наполегливо працює. Але хлопці також не забувають про тих , хто надихнув їх на заняття музикою - великих Metallica.

Група Blood Brothers є першим офіційним Iron Maiden триб'ют-колективом в Україні та в СНД. Статус «official IM tribute» закріплений у формі контракту з компанією «Universal Music».

Blood Brothers - це не просто якісне виконання композицій легенди хард-року, а неперевершена подача і активність, що несе за собою відповідну атмосферу легендарних британців.

Замовлення квитків зателефонами 43-93-38, 0970553221

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.