У Рівному оголошують громадську мобілізацію

Рівненські активісти вирішили не миритися з призначенням начальником УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука і оголошують безстрокову акцію протесту. Чергова хвиля акції відбудеться у понеділок, 19 травня біля обласного управління міліції. 

Відтак, активісти оголошують загальну мобілізацію і закликають всіх небайдужих рівнян прийти у понеділок о 8 ранку до УМВС України в Рівненській області та висловити свою позицію з цього приводу. 

Нагадаємо, з часу призначення Миколи Щирука на посаду головного міліції Рівненщини громадські активісти почали протистувати проти цього призначення. Вони аргументували це тим, що він не пройшов громадського погодження і навіть не вийшов на діалог з громадськості. А наприкінці минулого тижня його офіційно представили керівному складу міліції, як нового керівника. Щоправда, відбулося це не як зазвичай в обласному управлінні міліції, а в сарненському будинку культури.

Коментарі

ознаймся з біографією декларацією проФФесіонала,і задай питання:*Для чого пенсіонеру після інфаркту то тра?*:))))))))))

їм на схід,Батьківщину захищати,а тобі на істгічєскую годіну-мить бурштин і вилизувати анус щур,укам???

моня,чи його тіпа побратим,то не хранцузький,а палєстінський:)))бачив і чув, сьогодні на майдані таких:))краще б ,рот не відкривали З воїм хранцузьким праїзнашенієм:))))))))))

Достали ті прасеки разом з ромцьом :)))))))))))вірю,ксюшко:))і,навіть знаю аж до якого місця:)))горло болить?:)чи,щось нижче???:))))))))))

Достали ті прасеки разом з ромцьом невдахою

ПЕНСІОНЕРИ ПОВИНІ СИДІТИ НА ПЕНСІЇ.

Нехер в рівному людей підіймати, хочете двіженія?- на юго- восток!!!! Придумали хер знає шо !!! Вибачаюсь за свій французький...

цим гранітним,камяним і дубовим давно пора вже бути на сході .або зняти штани і голою дупою пікетувати гарячий асфальт.вони вирішують хто буде де керувати,дороги перекривають. а за які шиші вони курять мальборо і заправлять авто?

Згоден на 100%. Хочеться надіятися, що "громадськість" скоро зрозуміє, що Їх, як стадо баранів, використовують певні козли, які за бабки готові могилу рідної матері продати. Люди, схаменіться! Дайте можливість тому Щируку попрацювати, а потім, якщо він не буде справлятися, чи ризикне займатися дурницями - пред`являйте притензії і вимагайте відставки!!!

Цю "громадську п*зд**ж" вже набридло слухати і дивитися ... А що в замін??? Ця посада не є громадською щоб її погоджувати! Оху*ли вже зовсім, міру треба мати... Шоу вам не хватає? Так здібному професіоналу ніколи не зробити карьеру... лищше тому що він не кучерявий і комусь із юрбі не до вподоби! Дурдом... Мірі ру треба мати! Ідеї майдану збочуєте... Бля!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.