Сотні рівнян скандували "Ганьба" нардепу Кучеруку

Під час Народного віче у Рівному виступив нардеп Микола Кучерук. Він вийшов на захист новопризначеного начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука.

Зокрема, нардеп зазначив, що наразі міліції області потрібен керівник і саме Щирук зможе навести порядок на Рівненщині.

Рівняни почали скандувати "Ганьба". Проте нардеп не здався і у мікрофон перекрикував громаду. Він сказав, що такою поведінкою люди лише грають на користь колишньої влади, а він не боявся проти неї повстати.

Та це не стало аргументом для присутніх на майдані. Відтак, рівняни вигуками "Ганьба" провели Кучерука зі сцени. Натомість той у мікрофон почав повторювати "Щирук прийде - порядок наведе". Кілька десятків рівнян, які прийшли на підтримку Щирука пітримали гасло. 

Наразі на майдані тривають словесні перепалки.

Ключові слова: 

Коментарі

Геть куЧИРЯКА з Рівного.На Батьківщину його та виборчий округ у Костопуль.Хай заберається разом з халуями.СЛАВА УКРАЙНІ.

Ничего в Ровно не меняется. Одного коррупционера-вымагателя и взяточника поменяли на другого??? Если менять то все руководство милиции в области и в районах. Если гниль и плесень не уничтожить сразу она расползется и сожрет все и всех. А щирук это та еще плесень. Если народ его не остановит сейчас то области и ее жителям полный п...ец. Кто работал в БХСС СССР и Д БЕЗ Украины никогда не будут честными служителями правопорядка. А М. Кучерук ищет себе крышу в виде карманного мента. При Щируке будет народу беда и горе.

Слідкую за подіями про призначення начальника міліціі в області-і виникла в
мене ідея:а чого тільки Рівненські активісти мають призначати обласних керівників:по місту хай обирають,а керівників обласного рівня (міліція,прокуратура,
Облдержадміністрація) садіть в автобуси і возіть по районах,ми ж також
громадськість-будемо іх всіх на площі виводити і всією областю люструватимемо.
Тоді через років 5 може й найдемо таких ,щоб усім підходили,всім догодили.
Уявили собі таку картину?Підходить так?Відповідь дасте собі ,або пишіть в
коментах:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.