Керівник рівненського Правого сектору: Щируку не бути начальником міліції

Те, що зараз відбувається на Рівненщині може призвести до чергових хвиль громадського протесту. Відтак, може бути і третій Майдан. Про це під час народного віче в Рівному заявив керівник рівненського Правого секторкрім тогоу Роман Коваль.

Також Роман Коваль сказав, що Щируку не бути начальником міліції Рівненщини і що його івано-франківські колеги готові надати інформацію про його зловживання та протиправні дії. Відтак, вже невдовзі відбудеться круглий стіл, на якому цю інформацію озвучать. 

Окрім того, Роман Коваль додав, що тим, що робить Микола Щирук Правий сектор не злякати і вони готові до боротьби.

Коментарі

дивлячись на рожі цих недороблених і убогих-в матьківщини нуль перспектив.

бандерівець-штунда???:))Степан в гробу перевертається,тупий палєстінєц..

Кучерук зібрав всю "батьківщину" на підтримку щирука. З кожного району по одному автобусу підтримки приїхало в Рівне. Замість того щоб проводить агітацію за свою тюльку він дав команду "свістать" всіх в Рівне.

Московські церкви фінансують терористів,це факт.Гундяєву-Путіну капут,це другий факт.А якого біса" правосеки" бунтують людей?Служать Москві?Розшатують Рівненщину!Тоді їм теж буде капут-факт.Слава Україні1

Прошу не піддаватися на провокації і не дозволяти собою маніпулювати. Сьогодні на віче на сцену не пропускали прихильників Щирука, питали "а про що будете говорити?" не давали їм слова. Є група впливу яка ініціює безлад і розхитує ситуацію. Кому вигідні такі умови здогадуйтесь самі!

малахольний,коли тобі ЗКИДАЄТЬСЯ,то моя бабця радила хреститися:))))))))))))))))))

зкидаєтся , що хтось отримав замовлення розшатувати ситуацію в західній Україні, не було б питання Щирука було б щось інше

Враховуючи те що Рівненщина одна з найспокійніших областей, і кожного дня цирки які влаштовують за посади на державному рівні - БРЕД!!!!!!

При таких аморальных уродах как щирук и ему подобных ни о какой стабилизации даже думать забудьте.

не має куди застосувати дурну енергію їдьте на Схід допомагати відстоювати Україну. Стосується як керівників міліціїта так і громади.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.