У Рівному після Віче захисники начальника міліції напали на журналістку

Під час зйомок рівненською журналісткою Інною Білецькою спілкування приїжджих людей, які на Віче підтримували начальника міліції Рівненщини Миколу Щирука, одна з їх компанії вдарила по руці журналістку та вибила в неї телефон. Про інцидент журналістка написала у своєму "Фейсбуці".

Як розповідає сама журналістка Інна Білецька, вона знімала, коли активісти Євромайдану, які приїхали на підтримку Щирука спілкувалися між собою. Під час цього до неї підійшла жінка, яка вдарила її по руці та вибила телефон. Журналістка каже, що фактично це було перешкоджанням її професійної діяльності та нападом на журналіста. Далі до інциденту підключилися правоохоронці, які почали брати покази у присутніх.

 

Ключові слова: 

Коментарі

який *король*-така і свита:))))))))))))

Кучерук одних і тих самих возить - костопілських продажних... На Білецьку мабуть ті самі що напали на Вікторію Мамотютк, а Кучерук їх покриває (http://vse.rv.ua/news/1396454513-rivnenska-zhurnalistka-zalishilas-bez-t...). Одна щуріківська банда. Питав у Вікторії - вона написала заяву у міліцію, але за місяць реакціі нуль. Канешно, якщо шУрИк буде начальником, то він всіх майданівців пересаджає, а псевдо АпАзіціАнєри будут жити.... Такі як вони били у Києві журналістів на майдані, били за правду... Щура у Рівному не буде!!!

активісти євромайдану. у цьому випадку, - це хто?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.