У Рівному презентують «Чорно-біле кіно»

Прем’єра фільму «Чорно-біле кіно», яке знімали школярі і студенти минулого року, вібудеться у Рівному 20 травня у малому залі кіно палацу «Україна».

У програмі показ фільму, представлення акторів, анонс продовження проекту, який стане всеукраїнським. Розпочнеться захід о 15 годині 30 хвилин. 

Нагадаємо, проект всеукраїнського масштабу «Чорно-біле кіно»стартував у Рівному влітку минулого року. До нього були залучені школярі та студенти, які знімали фільм про шкоду наркотиків і алкоголю у підлітковому віці. Проет унікальний тим, що робили його самі ж підлітки.

Ідея фільму полягала у тому, щоб показати школярам і студентам дві сторони медалі та дати можливість зробити свій вибір.Сюжет фільму побудований на грі контрастів. У чорному кольорі творці фільму показали до чого призводить вживання алкоголю і наркотиків. У білому – якби могло бути, якби підлітки не спокусилися на шкідливі звички та зробили інший вибір. 

Наразі проект пройшов експертизу Міносвіти і рекомендований до перегляду у всіх навчальних закладах України. Розійдеться він накладом у 20-25 тисяч екземпярів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.