У Рівному пропонують «Жити по-новому» за 50 гривень

50 гривень на поповнення рахунку мобільного номера за поширення агітаційного повідомлення пропонують адміністратори групи «ЖИТИ ПО-НОВОМУ - Молодь Рівненщини «ЗА!» в соціальній мережі «Вконтакте».

Як повідомили в інформаційному відділі РОГО КВУ, згідно з умовами акції потрібно натиснути «Розповісти друзям» під постом з картинкою та написом «ЖИТИ ПО-НОВОМУ – СЛАВА УКРАЇНІ». Серед цих людей адміністратори групи і розіграють приз за допомогою random.org в понеділок 19.05 о 12 годині.

Відповідно до пункту 6 статті 64 Закону «Про вибори Президента України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону.

Відтак, Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» звертається до всіх агітаторів чи просто прихильників того чи іншого кандидата на пост Президента не використовувати подібні форми агітації, які супроводжуються наданням виборцям певної винагороди. Адже такі дії є не лише незаконними, а й можуть створити негативний імідж для кандидата, котрого ви підтримуєте.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.