Ліцей у Костополі відремонтують за 800 тисяч

34 золоті медалі у змаганнях з різних видів спорту з початку цього року принесли своїй «Альма матері» вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Сьогодні тут навчаються хлопці та дівчата не лише з Рівненської області.

- Зараз у нас проводиться навчання за такими секціями: жіночий волейбол, греко-римська боротьба, легка атлетика та найпопулярніше відділення серед дітей – це футбол, як для дівчаток, так і для хлопців, - розповів заступник директора ліцею-інтернату Олексій Грабовський. – Ми сьогодні забезпечені спецвзуттям, формою, маємо автобус. У порівнянні з попередніми роками наша матеріальна база поліпшилася. Хоча є до чого прагнути. Адже маємо багато спортсменів-збірників, яким потрібно тренуватися в більш професійних умовах. Кошти на змагання нашим учням дає обласна влада та спонсори.

- Цей навчальний заклад фінансується з обласного бюджету і є важливим, оскільки залучає молодь до фізичної культури та спорту. До того ж вихованці закладу постійно приносять в область золоті медалі з різних рівнів юнацьких змагань. Цьогоріч на поліпшення матеріально-технічної бази ліцею виділено з обласного бюджету більше 800 тисяч гривень, - запевнив під час робочої поїздки у Костопіль голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.