Завтра рівненські військові судитимуться з "Європейським університетом"

Доля майбутнього житла для військовослужбовців Рівненського гарнізону вирішуватиметься завтра у Господарському суді Рівненської області.

В той час коли військовослужбовці Рівненського гарнізону захищають територіальну цілісність, недоторканість кордонів нашої Батьківщини, проявляють героїзм, доблесть, відвагу та мужність вищий навчальний заклад «Європейський університет» продовжує заявляти про право власності на колишній військовий дитячий садочок, - повідомляє прес-центр оперативного командування "Північ".

Завтра, 20 травня, у Господарському суді Рівненської області в черговий раз буде вирішуватись доля будівлі по вулиці Шевченка, 67А, яка плануються для переобладнання та забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України.

З метою забезпечення прозорості висвітлення даного заходу просимо представників засобів масової інформації прийняти участь у засіданні суду, яке відбудеться о 10.30 20 травня 2014 року за адресою: м.Рівне, вул. Яворницького, 59.

Для отримання дозволу на участь у засіданні суду прохання прибути до місця проведення завчасно.

Нагадуємо, що у лютому 2014 року господарським судом Рівненської області першої інстанції було прийнято рішення щодо відмови у задоволенні позову «Європейського університету»у праві власності на будівлю.

Ключові слова: 

Коментарі

Шановні, Господарський суд знаходиться на вулиці Набережній:), а не на Яворницького.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.