У Рівному проти начальника міліції області протестують майонезом від нардепа

Чергова акція громадського протесту проти призначення начальником міліції Рівненщини Миколи Щирука відбулася біля обласного управління міліції. Щоправда, цього разу активісти громадського руху «Наше Рівне» незвично висловилися проти лобіювання народним депутатом Миколою Кучеруком на посаду начальника УМВС у Рівненській області Миколи Щирука. 

Фото з групи "Наше Рівне" у "Вконтакті"

Як зазначив у групі «Наше Рівне» в соціальній мережі «Фейсбук» депутат Степан Молчан, перед головним входом в будівлю обласної міліції вони написали майонезом ТМ «Родина» (підприємство, що виробляє належить нардепу Кучеруку – авт.) «Родина за Щирука» і «Щ.Р.К. Х.Й». Цим висловили незгоду діям нардепа та нового начальника правоохоронних органів.

- Ми обурені тим, як народний депутат просуває на посаду начальника міліції людину не гідну бути головним міліціонером області. Ці дії, а також вчорашнє віче, куди звезли людей на підтримку Щирука показали, що нова влада не хоче рахуватися з думкою громади, яка проти таких кадрових призначень, - зазначив один з активістів ГР «Наше Рівне» Володимир Андрушечко.

Коментарі

Шкода, що нардеп не випускає кетчуп під ТМ "Правий Сєктор". Протест був би яскравішим.

Щирук мабуть вже кабінет начальника облаштовує. Бачили його, як він входив у будівлю УМВС...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.