Рівненський ансамбль "Полісяночка" відсвяткував 25-річчя

Минулої суботи минуло 25 років від дня присвоєння звання «зразковий» зразковому ансамблю танцю «Полісяночка» Рівненського міського будинку культури.

З цієї нагоди у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбувся ювілейний концерт ансамблю, на який було запрошено всіх випускників «Полісяночки», рівнян та гостей міста.

Завітав на свято з подарунками й міський голова Рівного Володимир Хомко, який підкреслив, що унікальність та популярність цього ансамблю підтверджується й тим, що його вихованці прийшли сьогодні на концерт вже зі своїми дітьми.

 Створений колектив у 1989 році.

Керівник - Жемчугова Євгенія  Борисівна, заслужений працівник культури України. Працює в Рівненському міському Будинку культури з 1983 року, після закінчення Київського Державного інституту культури. Будучи учасницею заслуженого ансамблю танцю України „Полісянка”, керувала дитячим хореографічним гуртком.

За роки роботи в Будинку культури  Жемчугова Є.Б. зарекомендувала себе здібним фахівцем та організатором. За досить короткий час на базі дитячої хореографічної студії створила хореографічний колектив, який згодом отримав звання „зразковий аматорський колектив” та назву „Полісяночка”.

Ансамбль „Полісяночка”, яким керує  Євгенія Жемчугова, добре знаний дитячий хореографічний колектив не тільки на Рівненщині, а й в Україні. Він учасник чисельних загальноміських культурологічних заходів, а також  міжнародних фольклорних фестивалів та свят які проходили в Литві, Німеччині,  Польщі, Словаччині та Іспанії. Вагомі його здобутки і на Всеукраїнських фестивалях, де ансамбль неодноразово ставав лауреатом.

Ансамбль "Полісяночка" відомий на Рівненщині дитячий хореографічний колектив. Він лауреат міського рейтингу популярності "Гордість міста" в номінації "Кращий дитячий хореографічний колектив".

"Полісяночка" учасник практично усіх загальноміських та обласних урочистих концертів та свят.

Саме "Полісяночка" та хореографічні колектив ПДМ "Дружба" започаткували міжнародний хореографічний фестиваль "Стежками Мавки". Колектив часто виступає з концертами в ЗОШ м. Рівне, таборах відпочинку, на літній естраді Парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

"Полісяночка" щорічно бере участь і у благодійних концертах для дітей сиріт та інвалідів. Неодноразово нагороджувався грамотами управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому.

Це перш за все концерти для дітей інвалідів, дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей. Такі благодійні концерти проводяться щорічно і на протязі багатьох років.

За вагомий внесок у розвиток дитячої хореографії Жемчуговій Є.Б. було присвоєне почесне звання „Заслужений працівник культури України”. Вона також нагороджена відзнакою "За заслуги перед містом" 2 ступеня

Колектив нараховує 34 учасники. Зразковий ансамбль танцю „ПОЛІСЯНОЧКА” щорічно оголошує набір в підготовчу студію дітей віком від 6 років. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.