Молодь Дубна відзначила День вишиванки

15 травня з 19:00 по 21:00 в Дубенському замку відбулись літературні посиденьки «Вишиванка», присвячені Дню вишиванки. Обов’язковим дрес-кодом заходу стала вишиванка. На літературних посиденьках молодь читала вірші патріотичного змісту та разом виконували повстанські та патріотичні пісні. Захід відвідало близько 30-ти осіб. Організатором заходу є Дубенська міська молодіжна організація «Національний Альянс».

Літературні посиденьки «Вишиванка» зацікавили багато молодих та активних дубенчан, котрі прийшли до замку, одягнули національний одяг та змогли знайти багато своїх однодумців та просто цікавих людей. Кожен з трьох десятків людей, котрі відвідали захід, почув багато нових і цікавих патріотичних поезій, зміг обговорити їх у колі цікавих особистостей. В залі звучали вірші Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Олеся Ольжича, Андрія Любки, а також вірші, які написали учасники заходу та багатьох інших авторів, в чиїх творах помітна патріотична тематика. Неодноразово згадувались під час заходу сьогоднішні Герої — учасники Євромайдану.

Молодь вшанувала пам'ять Небесної сотні хвилиною мовчання, також були зачитані вірші про Євромайдан та виконана пісня-колискова Небесної сотні «Ой, плине кача». Молодь також згадувала у поезіях під час посиденьок і наших предків - козаків, які сьогодні є прикладом для кожного з нас.  

Літературні посиденьки мали відбутись під мостом Дубенського замку, на природі, але через погодні умови, місце проведення заходу змінилось. Так, захід відбувся в приміщенні Дубенського замку без запізнень та ускладнень о 19:00. Організатори висловлюють подяку адміністрації замку за допомогу з місцем проведення заходу.
 

Під час посиденьок, аби краще зрозуміти одне одного, кожен гість розказав трішечки про себе. Після того як всі змогли висловитись, гості та організатори заходу мали можливість повести цікаву бесіду за кавою з печивом та роздивитися виставку картин до 200-річчя Шевченка у приміщенні замку. У дружньому колі панувала приємна атмосфера, адже дуже цікаво спостерігати за великою кількістю людей у вишиванках, котрі так активно та захоплено спілкуються на патріотичну тематику.

Літературні посиденьки «Вишиванка» мали на меті сприяти розвитку патріотизму та популяризувати один із символів української ідентичності – вишиванку і патріотичної літератури серед молоді Дубна. Адже в умовах сьогодення це є запорукою формування патріотичного, громадянського суспільства. Наполегливо пропонуємо Вам відвідувати подібні заходи та цікавитися сучасною літературою, адже це невичерпне джерело знань, нових відкриттів та ідей. Про це повідомляє прес-служба ДМГО «Національний Альянс».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.