Родина рівнянина, який зник в Криму потребує допомоги

У соціальній мережі «Фейсбук» повідомляють, що родина зниклого в Криму майданівця потребує допомоги:

«SOS! РОДИНА ОДНОГО ЗІ ЗНИКЛИХ У КРИМУ ПОТРЕБУЄ НАШОЇ ПІДТРИМКИ!
Вдома в Івана Бондарця, майданівця, мешканця м.Рівне, який зник у Сімферополі 7 березня, залишилася безробітна дружина Тоня з 2-річною дитиною (на фото) та мамою-інвалідом на утриманні. У Криму зник єдиний годувальник цієї родини.

Просимо про допомогу! Номер карткового рахунку ПриватБанк 4149437741214215 (зареєстрована картка на Фаєнко Людмилу, маму Тоні). Інформація перевірена #ЄвромайданSOS

Нагадаємо, про місцеперебувавання рівнян Івана Бондарця 1990 р.н. і Валерія Ващука 1985 р.н. нічого не відомо з 7 березня, відколи вони приїхали до Сімферополя. Востаннє вони виходили на зв’язок того дня близько 7.30. Валерій Ващук зателефонував своїй сестрі та повідомив, що вони разом із Бондарцем у Сімферополі. Він поскаржився на кримську ситуацію, розповів про перевірку на вокзалі документів та догляд особистих речей і сказав, що «по них має зараз прийти координатор», а тоді вони, мовляв, вирішать – залишатися в Криму чи повертатися до Києва на Майдан (обоє належать до однієї із сотень Самооборони). Із того часу телефони обох вимкнені. На зв’язок жодного разу не виходили.»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.