Захисниками Рівненщини подарували військову форму та білизну

Рівненщина продовжує готуватися до оборони. Гарнізон військових в області днями поповнився новоствореним батальйоном територіальної оборони, де служитимуть виключно добровольці. Новосформованому військовому з’єднанню вже допомагають благодійники, адже захисники Рівненщини потребують не тільки спецзасобів захисту,а  й обмундирування та білизни.   

Відповідно до розпорядження в. о. Президента України на Рівненщині завершили формування батальйону територіальної оборони. Майже півтисячі військовослужбовців-добровольців пройдуть відповідні навчання та захищатимуть область від можливої агресії російських військ. Однак, захисники теж потребують допомоги. Хоч держава і забезпечує армійський підрозділ матеріально, та найнеобхідніших речей все ж не вистачає.

— Вже не один місяць поспіль українці підтримують військових, Українська армія не була готова до ситуації, яка склалася в Україні сьогодні. Тому не вистачає багато матеріальних речей – це і бронежилети, каски, взуття, рації, обмундирування. Особливо це стосується новостворених підрозділів -  батальйонів територіальної оборони,  зауважив офіцер прес-центру оперативного командування «Північ» Віктор Шубець.

Допомогти рівненським військовим вирішили і «свободівці». Зокрема планувалось, що подарунки армійцям вручить особисто кандидат в президенти та керівник «Свободи» Олег Тягнибок. Однак в останній момент візит скасували, а вручати 300 комплектів військової форми приїхав  народний депутат від ВО «Свобода»  Олег Осуховський.

— Про допомогу для місцевих військових нас попросив зокрема і голова Рівненської  ОДА Сергій Рибачок. Тому ми не розклеюємо білборди по містах, а витрачаємо гроші на допомогу військовим.  Рівнянам вирішили допомогти форменим одягом.

Допомагють батальйону територіальної оборони і звичайні мешканці краю. Іноді навіть анонімно. Так  благодійник Віктору приніс до військового комісаріату 50 кг білизни, аби хлопцям краще служилося. Чоловік хоче, щоб більше рівнян розуміли усю важливість допомоги військовим та долучись до таких ініціатива. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.