На Рівненщині розслідується понад 100 фактів незаконного видобутку бурштину

Стан протидії незаконному видобутку бурштину обговорено на міжвідомчій нараді, яка відбулася у прокуратурі Рівненської області за участі керівників правоохоронних та контролюючих органів. Захід відбувся під головуванням прокурора області Сергія Кубрака. 

Відтак, відзначалось, що ситуація з незаконного видобування бурштину в області залишається вкрай загостреною і потребує посиленого контролю з боку правоохоронців та контролерів. 

Так, упродовж 2014 року слідчими підрозділами ОВС в області за фактами незаконного видобутку бурштину розпочато 105 кримінальних проваджень, 3 з них розслідуються органами прокуратури стосовно  працівників міліції. До суду із виявлених кримінальних правопорушень скеровано 26 кримінальних проваджень щодо 48 осіб. 

Разом з тим, акцентувалось на тому, що не виявляються організатори видобутку, реалізації та покупці протиправно видобутого цінного каміння. 

Результатом проведення міжвідомчої наради стало прийняття постанови, якою передбачено вжиття додаткових спільних узгоджених заходів, які б реально вплинули на покращення законності у вказаній сфері. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.