У Рівному замдиректора школи «виховує» учнів прокуратурою та в’язницею

У освітянській галузі Рівного розгортається черговий скандал. Заступник директора з виховної роботи однієї з рівненських шкіл особисто телефонує учням молодших класів іншої школи, звинувачує в крадіжках та погрожує прокуратурою і в’язницею. Обурені свавіллям чиновників від освіти батьки змушені шукати захисту… в громади та журналістів.

Справжня детективна історія розгорнулась у розпал навчального року у рівненській школі №1. Буквально за день внутнішньокласні справи переросли в справжній скандал з залученням працівників міліції та преси. Мати однієї з школярок, а за сумісництво і заступник директора з виховної роботи в іншій школі, безпідставно звинуватила однокласницю її доньки в крадіжці та погрожувала їй розправою. А пізніше, коли звинувачення виявились хибними, матуся-чиновник написала заяву в міліцію вже на класного керівника «злощасного» класу. Мовляв, в її класі орудують серйозні злодії. З обмовленою і заляканою 8-річною школяркою тепер працюватиме психолог, бо дівчинка боїться приходити в школу. А батьки шукають захисту в пресі. До редакції сайту «ВСЕ» вони звернулися з листом, де виклали суть скандалу.

- Ніколи не думала, що така ситуація може статися в нашій країні. А хто міг подумати, що моїй дитині протизаконно погрожуватимуть ті люди, які мали б  виховувати молоде покоління в дусі європейських і високоморальних цінностей!? - обурюється у зверненні мати 8-річної школярки Інна (всі імена змінені з етичних міркувань, - авт.). – Нашу доньку ми завжди виховували у дусі патріотичних цінностей, прищеплювали порядність та законослухняність. Я була вражена, коли одного вечора застала Настю заплаканою і дуже переляканою. У неї сталася істерика. Коли дитину вдалось заспокоїти, почали з’ясовувати, в чому справа. Те, що дитина розповіла, мене шокувало. Виявилось, що їй зателефонувала на особистий мобільний телефон мати однокласниці, яка працює в одній з рівненських шкіл заступником директора з виховної роботи. Жінка одразу почала погрожувати моїй доньці. Звинуватила її в крадіжці золотого персня. Сказала: «Настю, ти сьогодні вкрала в моєї доньки золотий перстень. Роби що хочеш, але щоб він був завтра у нас. Якщо не повернеш золото, то до вас додому прийде міліція і прокурор, а твоїх батьків посадять до в’язниці». Уявіть собі реакцію на такі слова 8-річної дитини, яка навіть і думати не сміє про якісь незаконні дії. Адже так ми її виховували. Наша донька дуже добро знає, що не можна брати чужі речі. Хай це навіть буде зошит чи ручка. А тут таке!  Це при тому, що моя донька в цей день навіть в школі не була! А пізніше з’ясувалось, що перстень був лише дешевою біжутерією, вартістю у 25 гривень. А взяла його подружка тієї дівчинки. То яке право мала педагог безпідставно звинувачувати мою дочку? Тепер дитина боїться ходити до школи, ми змушені вести її до психолога. Перед дитиною навіть ніхто не вибачився! Не почули ні слова вибачення й ми. Навпаки справу намагались зам’яти і залякати нас.

Мати обмовленої дівчинки почала з’ясовувати обставини скандалу,  поспілкувалась з класним керівником та матір’ю дівчинки, яка вдалась до звинувачень. Навіть пішла, до школи, де та працює. Однак, порозуміння так і не знайшла. Заступник директора з виховної роботи заявила, що вибачатися не буде, мовляв вибачилась перед дівчиною одразу. Натомість шокувала новими заявами.

- Вибачень чи хоча б людського ставлення ми не почули. Навпаки, жінка сказала, що написала заяву в міліцію. Нібито у нашому класі відбуваються постійні крадіжки. Натякнула, що винна в цьому моя донька, а також класний керівник. Хіба посада замдиректора школи дає право людині розкидатися таким звинуваченнями? І погрожувати учням школи міліцією? Хіба після такого можна організувати нормальний навчальний процес в класі?- обурюється Інна.

Як далі добиватися справедливості, жінка не знає, адже дивно чути такі слова від людей, які очолюють навчальні заклади та відповідають за вихованні дітей. Тим часом скандал схоже тільки набирає обертів. Його подробиці та коментарі усіх сторін читайте у продовженні матеріалу. Сайт «ВСЕ» готовий надати право висловитися усім сторонам конфлікту. 

Коментарі

Хоч одна людина написала правду про журналістів. Це сайт брехливих новин та збирання пліток!

Шановна редакція! Перед тим як виконувати замовлення не забувайте про особисту відповідальність. Ви такі самі люди як і всі!!! Ви хочаб підписували хто пише Ваші (фількіні грамоти). !!!!Журналіст (новинар) — особа, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації для редакції зареєстрованого засобу масової інформації, що пов'язаний з нею трудовими чи іншими договірними відносинами, — або займається такою діяльністю за власною ініціативою. Журналіст — це дзеркало суспільства, він повинен відображати дійсність. Покликання журналіста — приносити користь людям, захищати їх інтереси й вносити світло в темряву необізнаності.!!! Це так просто, може Ви забули!!! Підвищуйте кваліфікацію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ОДНОЗНАЧНО -завуч Людмила неправа і такого допускати не можна,вона має як мінімум вибачитись перед дівчинкою,слідкувати за вихованням власної доньки,а не потакати їй у всьому та має отримати догану...це я з професійного боку кажу...А як мама,аби на мою дитину навели такий безпідставний наклеп,це я звернулася б до правоохоронців із заявою , і до вела б справу до кінця.Тут сваритись не вихід,не хоче вибачатись пані Людмила - змушувати не потрібно та й одних вибачень уже замало,потрібно діяти розсудливо.Психологічну травму дитина пам"ятає все життя(як спеціаліст стверджую) і на основі цього у дитини формуються певні фобії..Неврівноважена людина не може працювати у такій сфері,та ще й на такій посаді.А хто стає на її захист - або бездітні,або її знайомі,які її хочуть вигородити.Потрібно стояти за справедливість,а не за корисливі знайомства .......Збіги з реальними людьми вважати простим співпадінням.

Найшла коса на камінь.
Що заст. директора з виховної роботи, що мама дівчинки явно неадекватні або мають ПМС чи клімакс в стадії загострення.

ну а журналісти підхопили і роздули то все до гіперболічних масштабів

о да я б хотіла щоб такий педагог виховувала тільки вашу дитину,а мама якраз і адекватна,я б теж так зробила.Ніхто не дає права вияснювати з дитиною ,коли в неї є батьки.
Ганьба такому педагогу ще й з такою посадою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Я також знаю цю історію, це не перший конфлікт мамаші-педагога. Думаю продовження буде ой яке цікаве! P.S.Велике прохання до редактора, перш ніж розміщувати статтю на сайті, уважно перечитайте і виправте помилки.

;)))і таких,прекрасних людей, вчителів, педагогів і мам-більше половини в наших школах:((їм би вертухаями на зоні -в самий раз,приємне з корисним суміщали б:))

Мама, яка написала цю інформацію, неадекватна брехуха, яка з власних інтересів ображає заступника. Я знаю про цю ситуацію, заступник директора прекрасна людина, вчитель, педагог і мама, яка виховує наших дітей бути чесними, справедливими.

Підтримую, зняли просто з язика, ще хочу добавити одну важну деталь:"Заступник директора з виховної роботи однієї з рівненських шкіл", і це виховний процес, і тепер зрозуміло де беруться грабіжники Українського народу, ну побачимо як на це зреагує вище керівництво освіти!!!

Перепрошую, але яке мала право мамаша телефонувати дитині і ще й погрожувати їй. Треба трохи клепку в голові мати. Будь-які питання, які стосуються дітей до 14 років вирішуються тільки з їхніми батьками. Це пряме порушення права дитини і психічне насильство над нею. В шоці, що такі люди працюють у наших школах.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.