У Здолбунові змагались шахісти

17-18 травня в Здолбунові відбувся 3 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року. В турнірі пам'яті Президента Здолбунівської районної федерації шахів Ковальчука Олександра взяли участь 74 шахіста з Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Вінницької та Львівської областей.  З результатом 7 очок з 9 можливих перемогу в змаганнях здобув Крошняков Денис з міста Бердичів Житомирської області, 2 місце у Матвійчука Олександра (Рівне), 3 місце у Боришкевича Романа (Рівне).

 Паралельно відбувся 3 етап дитячого Кубка області серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших. З поміж 22-х юних учасників турніру переможцем став Снігур Олег з міста Чуднів Житомирської області, 2 місце у Білана Віктора (Рівне), 3 місце у Вікарчука Андрія (Чуднів).

 Кращі шахісти отримали цінні призи та здобула бали в загальний залік Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1). Всього в рамках кубкових змагань заплановано провести 11 турнірів в різних населених пунктах Рівненщини. Наступний шаховий захід відбудеться 21-22 червня у Володимирці.

 Після 3-х етапів шахової серії Гран-Прі найбільшу кількість балів має Боришкевич Роман – 18, в Петренка Олександра - 16, в Матвійчука Олександра та Кудрика Андрія – по 15, в Кохно Олександра – 14. Серед дітей лідирує Сьомак Володимир з 24 балами, за ним ідуть Кальчук Віталій – 19, Іванчук Сергій – 17, Білан Віктор та Шинкарчук Богдан – по 16.

 Рівненська обласна федерація шахів (Президент – Ковальчук Володимир) планує і надалі паралельно з дорослими змаганнями організовувати дитячі шахові баталії, залучати всі верстви населення Рівненщини до інтелектуального проведення часу та популяризувати гру, в першу чергу серед дітей. Для розумової діяльності людини шахи дають таку ж користь, як рухливі ігри для фізичного вдосконалення. Про це повідомляє прес-служба Федерації шахів в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.