Поки Щирук їздить по районах - активісти пікетують рівненське обласне управління міліції

Близько двох десятків активістів сьогодні знову зібралися біля обласного управління міліції на чергову акцію протесту проти призначення начальником УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука.

Як повідомила координатор рівненської "Жіночої сотні" Ніна Скиба, за інформацією активістів о 10 годині має розпочатися селекторна нарада за участі Миколи Щирука. Відтак, активісти спробують на неї прорватися, щоб поспілкуватися з начальником міліції.

Тим часом, як розповів Микола Щирук у телефонній розмові журналісту сайту "ВСЕ", він зараз знаходиться у Корці.

- Я зараз працюю по районах, адже наближаються вибори і потрібно перевірити готовність міліції Рівненщини до виборів. З Корця планую виїхати у Рокитнівський район, адже вчора там була дещо напружена ситуація. Тому я б хотів особисто розібратися, що там відбувається, - зазначив Микола Щирук.

Коментарі

сподіваюсь,після виборів шоколадний заєць,Вальцман Пінхус Олексійовч,прибере авакяна і його шісток щур_уків:))тому,не получиться бабки відбити,палєстінци тупі:))

Шановні "мітингарі"! Ви "чесно" відпрацювали вкладені у вас кошти,досить.Тепер дайте нам попрацювати з новим очільником в переддень виборів. Нам і так важко. А тут ще ви,зі своїми кишеньковими ГО. Будемо з часом усіх оцінювати.Слава Україні!

Щирук не є самостійним - це рука Кучерука. Тому, поки не дати по руках та зубах Кучеруку та "Матьківщині" - будете кріпаками не в поляків, а у "своїх". Ще в Київі, коли возив Щирука на призначення до свого однопартійця Авакова - він дав зрозуміти представникам громади, що вони для нього бидло, яке має бути в стійлі. Тому ті, кто протестує проти призначення - проти засилля корпорації негідників, які купили територію разом з людьми та строять панське містечко, де бидло має пахати на панів.

Хай з собою візме куЧЕРЯКА та разом їздять.Набагато краще дивитися на життя кріпаків з вікон дорогих автомобілів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.