Бійцівський клуб вчив рівнян битися з сепаратизмом

18 травня у Рівному спортсмени та прихильники здорового способу життя провели відкрите тренування з таїландського боксу (муай-тай). Бійці клубу «Праджат» Рівненської обласної федерації таїландського боксу в оздоровчому комплексі за містом вчили мешканців Рівного прийомам самооборони.

О 13:00 від заправки на Луцькому кільці стартував крос під гаслом «Україна в нас єдина». Маршрут пробіжки пролягав крутими схилами траси Рівне-Луцьк у супроводі машини ДАІ. Загалом, близько ста спортсменів у цей день виявили бажання спробувати свої сили, біжучи під палючим сонцем дистанцію в 11 кілометрів по пересічній місцевості. До фінішу за 50 хвилин добігли усі без виключення спортсмени. Точкою проведення тренування після «розігріву» став спортивно-відпочинковий комплекс «Калина». Саме тут на полі для гри у футбол спортсмени бійцівського клубу «Праджат» і не тільки провели двохгодинне виснажливе тренування.


Ініціатор даного відкритого тренування - тренер бійцівського клубу «Праджат», голова Рівненської обласної федерації таїландського боксу Олексій Твердохліб підкреслив, що данний вид спорту на Рівненщині це вже явище зі своїми здобутками і надбаннями, яке просто не помічати вже ні кому не вдасться. З яким рахуються на Рівненщині і яке поважають. Та пообіцяв, що і в майбутньому федерація і бійцівський клуб «Праджат» проводитимуть різні цікаві заходи пов’язані з популяризацією таїландського боксу та здорового способу життя сучасної молоді.

Фото зі спільноти клубу "Праджат". 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.