У школах Рівненщини проведуть "День електробезпеки"

Управління освіти та науки Рівненської обласної адміністрації та компанія ПАТ “Рівнеобленерго” проведуть 22 травня “День Електробезпеки” в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Рівненської області.

Під час цього спільного заходу в школах області проводитимуться виховні години з питань безпечної поведінки з електрострумом.

Компанією  ПАТ “Рівнеобленерго” підготовлено презентації та пам’ятки, мультфільми та навчальний фільм для шкіл з переліком заходів та правил безпеки, дотримання яких допоможе уникнути випадків травматизму в побуті та смертельних випадків.

Дату 22 травня було обрано з огляду на літні канікули, що розпочнуться незабаром, під час яких діти часто залишаються без нагляду батьків та вчителів. Більшість нещасних випадків трапляється в цей період, коли діти, особливо в сільській місцевості, знаходяться самі і їхні забави або витівки поблизу діючих електроустановок часто закінчуються трагічно.

ПАТ “Рівнеобленерго” звертається до всіх з проханням ще раз пояснити та нагадати своїм дітям наскільки небезпечними для їх життя можуть бути ігри на території підстанцій, наближення до будь-яких проводів, запуск повітряних зміїв поблизу повітряних ліній електропередач, чи, просто, ігри під проводами. 

Тільки пояснюючи дітям, яка небезпека пов’язана з електричним струмом для їх життя, можна вберегтися від біди. Про це повідомляє прес-служба "Рівнеобленерго".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.