Директора Рівненського економіко-технологічного коледжу підтримали флешмобом

Близько півсотні студентів Рівненського економіко-технологічного коледжу провели флешмоб у підтримку свого директора Віталія Станкевича.

Студенти вийшли із плакатами на яких написано "Не паплюжте репутацію коледжу", "Станкевич - наш директор", "Репутація директора - репутація коледжу".

- Флешмоб ми проводимо на підтримку нашого директора. У ЗМІ розмістили неправдиву інформацію про нашого директора, вона не відповідає дійсності. Ми дуже добре знаємо директора, він хороша людина, нас підтримує в тяжкі хвилини. Зараз постає питання про його звільнення. Ми хочемо, щоб він залишився. Саме він наш директор. Ця людина дуже багато для нас зробила, коли були заворушення в Києві він їхав і відкривав нам нові спеціальності, ризикуючи свої життям. Відкрив багато нових спеціальностей і за місяць перетворив наш технікум в коледж. Підтримує і підбадьорює нас, як студентів, - розповіла співорганізатор флешмобу студентка 1 курсу Світлана Бережна.

Нагадаємо, 15 травня активісти виявили агітаційні матеріали, які зберігаль у приміщенні коледжу

- На всіх сайтах була розміщена інформація, що наш ректор агітує студентів, хоча була знайдена макулатура за 2012 рік. -  розповіла Світлана Бережна.

На флешмоб прийшли студенти 1 та 3 курсів.

Коментарі

я теж навчався тільки ще в технікумі ТТД, на механіка, пережив 3 директора, Станкевич В.Г класний мужик, багато що зробив для технікума, і оце так вигнати за прошлі гріхи то якось не по людські, і ще правильно пишуть якщо ви не маєте або немали ніякого відношення до коледжу то якого "хріна" пишете всяку гадость...

Які пів сотні, десять чоловік вийшло, а всі інші зробили вже з цього цілого слона-їй Богу. Хочуть зняти з посади-значить є за що, а те що пишуть це лише жовта преса, там проблеми та питання набагато серйозніші, а це так, водичка щоб підняти шум. Да-багато зробив, респект, але чомусь ніхто не говорить якою ціною, а це все ціною примусових внесків, так це теж є присутнє майже в усіх вишах, але там це прозоро та задукоментовано. Флешмоб-смішно, скажіть дівчаточка з якого ж ви курсу і що вам пообіцяли щоб ви туди вийшли, невже гарно здасте сесію?Забудьте, зараз ви сробили таку послугу, а завтра попросять іншу, і так далі, а коли прийде суть до діла про вас ніхто і не згадає)

Я взагалі не розумію людей, які пишуть щось про РЕТК, а самі взагалі не являються його студентами !!!!!!!! А яке вам діло до нашого директора? До нашого коледжу? Хто ви такі щоб писати всяку дурню? Ми там навчаємось і маємо право заступатись за свого лідера, і нам не важливо ким він був раніше, головне те як він відноситься до нас і до коледжу вцілому!!! А ви не пхайте свої носи в наші справи!!!!!!!!!!!!!!

проте ми знаємо його як директора і цого досить щоб отак вийти на його підтримку!!!!!! Станкевич Віталій Гендійович - істинний директор РЕТК!!!! ГИ-ГИ-ГИ:)))))без коментарія;)))))))))))
повторюю:які студенти-такий і директор:)))))))))))))))))))))))))))яке їхало-таке ж здибало:))))))))))яблуко-від яблуні..:)))))))))))

Варто прислухатися до думки студентства , не багато деректорів чи ректорів , яких підтримують спудеї

я випускниця ТТД, за час мого навчання тут було 3 директори.. і повірте такого директора як Станкевич В.Г вам ще пошукати. За його керівництва технікум в прямому сенсі розцвів, студентам виділялись кошти на конкурси, змагання... Директор жив життям технікуму, і там нарешті встановився порядок. Я впевнена, що при приході іншого директора тех-ум стане таким як до керівництва Станкевича В.Г.- сірим, мрачним, тихим, глухим.. А студенти молодці, шкода що їх так мало було на флешмобі...Варто було б стати з плакатами біля НУВГП. А на рахунок " Цікаво які ж мотиви змусили студенток так перед директором викаблучуватись?" це все маячня, ми не знаємо Станкевича як людину, проте ми знаємо його як директора і цого досить щоб отак вийти на його підтримку!!!!!! Станкевич Віталій Гендійович - істинний директор РЕТК

я випускниця ТТД, за час мого навчання тут було 3 директори.. і повірте такого директора як Станкевич В.Г вам ще пошукати. За його керівництва технікум в прямому сенсі розцвів, студентам виділялись кошти на конкурси, змагання... Директор жив життям технікуму, і там нарешті встановився порядок. Я впевнена, що при приході іншого директора тех-ум стане таким як до керівництва Станкевича В.Г.- сірим, мрачним, тихим, глухим.. А студенти молодці, шкода що їх так мало було на флешмобі...Варто було б стати з плакатами біля НУВГП. А на рахунок " Цікаво які ж мотиви змусили студенток так перед директором викаблучуватись?" це все маячня, ми не знаємо Станкевича як людину, проте ми знаємо його як директора і цого досить щоб отак вийти на його підтримку!!!!!! Станкевич Віталій Гендійович - істинний директор РЕТК!!!!

який директор-такі і студенти:(((, чого ви незнаєте!!!:)))))сподіваюсь,таких небагато:)) з такими сперечатись-себе не поважати:))

Люди ви взагалі розумієте, що пишете я одна з тих хто там
був і повірте ніхто не підкаблучувався перед директором! Ми просто зібрались всі разом щоб підтримати цю людину! яка не вина! ще вбив один коментар що не було хлоп. хлопці були на іншому подвір`ї так як у нас їх два! Ми незнали де знаходиться В.Г
тому стояли на обидвах дварах і кричали зі словами: "Станкевич наш директор" Не судіть про нього те, чого ви незнаєте!!!

то,ти там за спинами виднієшся ,пєтушок:))що ти можеш судити про IQ,мальчік,коли приймаєш участь ,за якийсь профіт, в таких флеш-мобах???думаюча інфузорія:))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.