Актор рівненського драмтеатру відсвяткував ювілей на сцені

Атмосфера у рівненському драмтеатрі 16 травня була по-особливому святкова. Сотні рівнян із квітами та подарунками зібралися у глядацькій залі щоб привітати улюбленого актора, народного артиста України Георгія Морозюка із 70-ти річчям. Побажання складали шанувальники, колеги, влада, рідні та друзі. А вдячний ювіляр не сидів на місці - весь вечір не сходив зі сцени та радував присутніх талановитою грою.

Бенефіс розпочався фрагментом однієї з кінострічок за участі артиста, адже відомо, що Георгій Іванович присвятив своє життя не лише театру, а й зіграв у понад 30-ти фільмах. Глядачі споглядали із екрану романтичну сцену у ресторані, зустріч після багаторічної розлуки двох закоханих з ліричної драми "Здрастуйте, Вам".

Після такого ніжного та ліричного відкриття вечора, щирих привітальних слів Георгія Морозюка, на сцену вийшов директор-художній керівник театру Володимир Петрів. Цього вечора він виконував роль ведучого та побудував сценарій таким чином, щоб глядачі пізнали життя ювіляра від його студентських років до сьогоднішнього свята. Було згадано багато чого: перші ролі на рівненській сцені, спільний відпочинок на рибалці, перші тріумфи та сльози розчулених грою актора глядачів.

Розповіді про актора чергувались з замальовками з вистав "Тев'є" Г. Горіна, "Гамбіт" за Недялко Йордановим, "Дуже проста історія" М. Ладо  та уривками з кінофільмів "Вінчання зі смертю", "Золоте курча" та "Голод 33".

Після останнього відео глядачі дізнались, що фільм "Голод 33" був перекладений багатьма мовами і показаний у різних країнах світу. У фільмі про трагедію українського народу Георгію Івановичу дісталась головна роль. Артист зізнався, що грати особливо не доводилось, адже пам'ятав власне голодне дитинство та всю біль голодомору.

Творчий вечір у теплій дружній атмосфері непомітно перейшов у стадію віншувань. Насамперед привітали митця колеги по сцені, оркестр театру подарував музичний подарунок. А ось у фрагменті з "Весілля в Малинівці" в дуеті з Георгієм Івановичем на сцені з'явилась його дружина Емілія Морозюк, яка теж є актрисою Рівненського облмуздрамтеатру.

Емілія Морозюк подякувала чоловікові за довгі роки спільного подружнього життя, за підтримку, турботу і любов. І разом з присутньою у залі донькою, зятем та онуком, привітала з ювілеєм.

Не з порожніми руками прийшли на свято представники влади. Окрім квітів з рук голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка Георгій Іванович отримав іменного годинника.

Заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк вручив актору  спеціальну відзнаку. Привітали ювіляра також  начальник обласного управління культури Ярослав Мельник та голова обласного комітету профспілки працівників культури Петро Давидюк.

Отримав артист вітання і подяку за роль Тев'є, від єврейської общини Рівного, а також випечену власноруч молитву з побажанням прожити, як мінімум до 120 років. 

Хвилею оплесків і квітами привітали Георгія Івановича Морозюка глядачі. Не щодня рівненська земля зустрічає таких обдарованих та талановитих людей. Приєднується до привітань ювіляру і сайт "ВСЕ", та бажає багато захоплених оплесків глядачів, творчої наснаги та Божого благословення!

Коментарі

Прекрасна людина і чудовий актор!!! Вітаю!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.