Учні Володимиреччини перемогли у фестивалі дружин юних пожежних

Упродовж трьох днів на Рівненщині змагались кращі знавці пожежної безпеки.  Відчути себе справжнім  рятувальником та пройти нелегкі завдання спортивних естафет приїхало  майже сто учасників у складі 9 команд.

Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Фестиваль проходив під патронатом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, Управління освіти і науки Рівненської ОДА та Добровільного пожежного товариства. Головна мета щорічних змагань  -  навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях та  популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

Справжніми випробуваннями для юних рятувальників стали спор­тивні зма­гання, під час яких діти пови­нні бу­ли вміло користуватися ря­ту­ва­льним спо­рядженням, відрізняти отру­йні гри­би від їстівних, швидко відповідати на запи­тання з основ медицини, за­в’я­зувати спеціальні ву­зли різними спо­собами та умовно рятувати потерпілого на воді.   

За словами начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти  Святослава Сидорука,  саме у такій пізнавальні ігровій формі діти  найкраще засвоюють такі потрібні знання з безпеки життєдіяльності. Для Рівненщини цьогорічний фестиваль  ювілейний - його проводять  вдвадцяте.

У підсумку усіх етапів,  перше місце здобула команда Володимирецького району, друге місце –  у команди міста Кузнецовськ, третє-   виборола команда школи №27 міста Рівного. Усі команди отримали від організаторів  цінні подарунки та грамоти у різних номінаціях.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.