У Рівному представники кандидата Тягнибока «підкупили» військових

Рівненські військові отримали 300 комплектів нової форми від представників ВО «Свобода». Свободівці вручили військовим форму у Рівному, на задньому дворі Рівненського обласного військомату.

Згідно інформації, яку розповсюдила прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода», 19 травня Рівненщину мав відвідати кандидат у президенти Олег Тягнибок.

Пізніше стало відомо, що Тягнибок зустрінеться із військовим на території Рівненського обласного військового комісаріату, (м.Рівне, вул. Грабник, 4) для надання допомоги загону територіальної оборони Рівненщини.

Проте ні на полігон, ні до військомату Олег Тягнибок не приїхав, а ось його представники його політичної сили приїхали й подарували бійцям підрозділу територіальної оборони нову форму.

Зокрема на зустрічі були присутні народний депутат від ВО «Свобода» Олег Осуховський, довірена особа кандидата Тягнибока Іван Солодуха, а також місцеві свободівці.

За інформацією ГМ "ОПОРА", як зазначено у п. 6 ст. 64 ЗУ «Про вибори Президента України» «забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців».

На думку ОПОРИ, організація такої допомоги мають ознаки підкупу виборців.

Коментарі

Треба негайно забрати форму!! Не можна робити підкуп! Нехай бігають в секонді різнокольоровому - солдати все стерплять!

А чому слово підкупили взяти в лапки?

Нє, ну правильно. Хай ходять голі. Нефіг

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.