У Рівне їде все більше біженців з Криму та Донбасу

У Рівному збільшилась кількість вимушених переселенців з окупованого Криму чи територій, охоплених сепаратистськими заворушеннями. У місто прибуло 57 сімей з окупованого Криму, загалом це 107 осіб, в тому числі 8 сімей військовослужбовців, та три сім’ї зі східних областей.

В місті Рівному продовжує збільшуватися кількість осіб, які вимушено переселяються з окупованого Кримського півострову чи територій охоплених сепаратистськими заворушеннями.

Станом на сьогодні у місто Рівне прибуло 57 сімей з окупованого Криму, загалом це 107 осіб, в тому числі 8 сімей військовослужбовців, та три сім’ї зі східних областей.

Біженцям міською владою надається вся можлива соціальна підтримка, вирішуються питання пенсійного забезпечення та інших виплат, надається медична допомога, оперативно вирішуються питання влаштування дітей у школи та дошкільні заклади, надається тимчасове житло.

Так, управлінням освіти у  загальноосвітні навчальні заклади міста на навчання зараховано 9 учнів із АР Крим, у дошкільні навчальні заклади  влаштовано 7  дітей  з АР Крим та 3 дітей із Донецької та Луганської областей.

Для таких дітей влітку буде організовано  відпочинок у пришкільних таборах з денним перебуванням.

Лікувально-профілактичним закладам Рівного, які надають первинну медико-санітарну допомогу, постійно надсилаються уточнені списки осіб, які прибули з АР Крим та тимчасово проживають у Рівному.

Медичні працівники налагодили контакт з даними особами. За медичною  допомогою на сьогодні звернулось 20 дорослих та 10 дітей. Всі діти, які були влаштовані в дошкільні навчальні заклади пройшли медогляд.

До міського центру зайнятості звернулось 12 осіб, для яких здійснюється підбір робочих місць.

До управління Пенсійного фонду України в м. Рівне звернулось 7 осіб щодо продовження виплати пенсії. Станом на 15.05.2014 р. всіх громадян взято на облік та виплачено пенсії.

До управління праці та соціального захисту населення за продовженням виплати раніше призначених державних допомог та компенсаційних виплат звернулось 13 кримчан і жителів Донецької та Луганської областей.

Центром соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді здійснено соціальне інспектування 26 сімей, з них одна сім’я взята під соціальний супровід, 6 сімей взято на облік центру з метою здійснення соціального обслуговування, 20 сімей соціального обслуговування не потребує.

Всім сім’ям при необхідності надаються психологічні та юридичні консультації, надається гуманітарна допомога у вигляді речей та іграшок. Міська влада спільно з адміністрацією готелів Рівного продовжують розміщувати прибулих.

"Окремо варто відзначити громадянську позицію мешканців міста і прилеглих населених пунктів, які добровільно погодились тимчасово надати біженцям своє житло. 

Втім зауважимо, що у зв’язку з тим що до Рівного продовжують приїздити особи, які вимушено переселяються з окупованого Кримського півострову, чи територій охоплених сепаратистськими заворушеннями закликаємо усіх бажаючих громадян звертатися на гарячу лінію міськвиконкому заномером 15-53 і по можливості надавати пропозиції для поселення біженців. Адже проблема з житлом для таких людей залишається однією з найгостріших", - йдеться у повідомленні Рівнеради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.