Рівняни перерахували військовим 600 тисяч гривень

Станом на 20 травня 2014 року на рахунок управління оперативного командування «Північ» надішли кошти від юридичних і фізичних осіб для матеріально-технічного забезпечення військ на загальну суму майже 600 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування «Північ».

Близько 200 тисяч гривень було використано для закупівлі 50 бронежилетів, 150 тисяч гривень витрачено на потреби автомобільної та бронетанкової техніки служби ракетно-артилерійського озброєння.

За ініціативу в питанні підвищення боєготовності військ оперативного командування "Північ" слід відмітити: Рівненську єпархію Української Православної церкви на чолі з архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм, публічне акціонерне товариство "Рівнегаз", шкільні та дошкільні навчальні заклади Рівненщини, фонди соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності, федерацію профспілок Рівненської області у особі Миколи Шершуна, мережу аптек "Рівнефармація" та "Віса".

Командування військових частин Рівненського гарнізону вдячне всім небайдужим за підтримку Збройних Сил України та запевняє, що використання благодійних коштів здійснюється відповідно до бюджетного законодавства України.

Шановні меценати, волонтери, представники громадських організацій, та мешканці регіону! Бажаючі надати фінансову допомогу для матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців та військових частин можуть перерахувати кошти за реквізитами оперативного командування «Північ» Збройних Сил України:

Одержувач: в/ч А0796

Код ЄДРПОУ: 07852893;

Банк: ГУ ДКС України у Рівненській області;

Код банку МФО: 833017;

Реєстраційний рахунок:

31256301202262 — на матеріально-технічне забезпечення військових частин оперативного командування «Північ».

Нагадуємо, що у зв’язку з труднощами у використанні коштів, які надходять на рахунок управління оперативного командування "Північ", просимо перед перерахуванням коштів звертатись до фінансово-економічного управління. Контактна особа - начальник розрахунково-касового відділу підполковник Прищепа Роман Олександрович. (телефон.-факс 633470; моб.тел. - 0673627343).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.