Стало відомо скільки благодійних внесків збирають медзаклади Рівного

Скільки благодійних внесків збирають заклади охорони здоров‘я та як їх згодом використовують повідомляє відділ з питань спільної власності територіальних громад області та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради.

На сайті облради надали інформацію про розмір благодійних внесків, які сплачуються за надання медичних послуг в комунальних закладах галузі охорони здоров’я  Рівненської обласної ради.

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", прокуратурою Рівненської області організовано перевірки додержання службовими особами органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та медичних закладів вимог Законів України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", "Про благодійну діяльність та благодійні організації", Бюджетного кодексу України", - повідомляли з прес-служби прокуратури.

Минулого року прокуратура повідомляла, що фінансування обласних програм у сфері охорони здоров’я є обмежене, а в деяких випадках взагалі відсутнє. Так, на виконання програм „Якісні ліки – здорова нація”, „Репродуктивне здоров’я населення області”, програми профілактики вірусного гепатиту А та інших не виділено жодної гривні. З метою усунення вказаних порушень прокуратурою області головам Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради внесено подання.

Тоді у ході перевірок прокурори виявили факти вимагання у громадян обов’язкових платежів під виглядом благодійної допомоги, що є порушенням вимог Конституції України і Закону України "Про благодійництво та благодійні організації".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.