Крадій-рецидивіст з Рівненщини відсидить шість років

Шість років позбавлення волі отримав днями у залі Млинівського районного суду 44-річний Віктор. Та його кримінальний досвід і перше знайомство з режимом колонії відбулось ще на початку 90-х років минулого століття.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, крадіжки різних ступенів тяжкості, шахрайство, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, незаконне зберігання наркотичних засобів – це та низка статтей кримінального законодавства, що стала результатом «діяльності» Віктора.

- Досудові розслідування за злочинами, скоєними Віктором на території Млинова та району, тривали в рамках понад десяти кримінальних проваджень, – коментує тимчасово виконуючий обов’язки начальника Млинівського РВ УМВС Сергій Волков. – Під час слідства чоловік протягом двох місяців перебував під домашнім арештом.

До речі, зазначені вище кримінальні правопорушення вже не вперше слугували підставою до засудження чоловіка: у списку його судимостей ці статті також зустрічаються, а окремі, вочевидь, навіть увійшли в систему.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.