Кількість маршруток у Рівному почне зменшуватись

Від червня на маршруті №62, який дублює тролейбусний маршрут №1 будуть працювати менше маршруток. Про це повідомив начальник управління транспорту Рівного Віталій Миронюк.

- У чотирьох маршруток закінчиться строк дії договору на перевезення. Ми не будемо його продовжувати. Оголошувати на цю кількість машин новий тендер не будемо. Відповідно маршруток стане менше. Помірковано все буде ставати на свої місця, - зазначив Віталій Миронюк.

Така ж ситуація восени буде із чотирма маршрутками №64, які дублюють тролейбусний маршрут №3.

Таким чином у Рівному розпочнеться зменшення маршруток, про яке вже багато років говорять чиновники.

Аби зменшення кількості громадського транспорту не створило проблеми для пасажирів, міська влада збільшить кількість тролейбусів, які куплять у Польщі. Відповідні перемовини вже тривають. Віталій Миронюк вже повернувся із відрядження, під час якого оглянув польські тролейбуси, які можуть купити для Рівного.

Ключові слова: 

Коментарі

Так мова не про 64 маршрут, а про 62. 64 належить недоторканим так що поки буде їздити

Було б професійно, якби пан Миронюк знав, що 64 маршрут продовжено до вул. Рівненської по колись діючому маршруті № 8. 64 маршрут чи не єдиний, яким після 21-ої години можна добратися поближче до масиву "Червоні гори". А можливо міська влада взагалі забула, що є такий район в місті. Звичайно є маршрути 66 та 69, але рейси вони виконують лише до 19-ої, в кращому випадку 20-ої години. Отож 64-й це не просто 3-й тролейбус!!!! Чекаємо професійних управлінських рішень, а не переділу бізнесу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.