У Рівному Ляшка зустрічали виборці з косою

Кандидат в президенти України Олег Ляшко сьогодні, 20 травня,  зустрівся з рівнянами. На майдані Незалежності Ляшко розповів про свої подальші дії у разі перемоги на виборах, про основні позиції своєї передвиборчої компанії та про терористичний Кремль.

Як недивно послухати одіозного політика в Рівному прийшло декілька тисяч людей. Які слухали українського «борця з окупантами та комуністами» не менш уважно, ніж лідерів виборчих перегонів Тимошенко та Порошенка. Олег Ляшко людей не розчаровував. Правда виступав без легендарних вил та популярного зараз автомата Калашникова. Тим часом відзначились самі рівняни. На зустріч з кандидатом вони принесли зброю селян -  косу та ціпа. А Ляшко як завжди у виступах «смалив по повній».

- Ми де факто втратили Крим. Тепер Росія намагається відібрати у нас Донбас. Там зараз діють російські диверсанти, вбивці, терористи,які знущаються з українського народу. Це ганьба, коли на двадцять третьому році незалежності наших земляків вбивають за українську мову. Я йду в президенти аби захистити свій народ від війни, – наголосив кандидат в президенти, лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Щоб потиснути руку та побачити живого Ляшка, деякі рівняни були готові стояти в тисняві як на концерті зірок естради. А той з євромайданівської сцени виголошував промови добру годину. Вже після закінчення майстер вил та кулемета поїхав агітувати у сусідній Луцьк. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.