Вперше у Рівному школярі зняли фільм про шкоду наркотиків

Прем’єра «Чорно-білого кіно» відбулася у Рівному у кінотеатрі «Україна». Фільм присвячений проблемам підлітків, зокрема вживанню наркотиків та алкоголю.

Особливістю фільму є те, що в ролі акторів виступили звичайні школярі. На кастинг прийшло більше 100 старшокласників з п’яти різних шкіл, а загалом у зйомках приймали участь близько 500 чоловік. У стрічці можна почути коментарі психолога, майора ВБНОН, священика і наркозалежних, які лікуються. До проекту також долучилися народні артисти України і студенти Національного Університету «Острозька академія».

— Ми порушили дуже важливу соціальну проблему і вирішили подивитись на неї очима дітей». Сюжети, показані у фільмі реальні, так само як і проблеми підлітків, - розповів автор ідеї Анатолій Жуковський. — Глядачі на прикладі одного героя спостерігають дві історії: реальну і альтернативну - вигадану сценаристами, яка могла б бути.

Ведуча кінострічки Оксана Дворак каже, що на сьогоднішній день «Чорно-біле кіно» є дуже актуальним, адже суспільство деградує.

— У фільмі є повчальні моменти не лише для дітей, але і для дорослих. Ми хотіли показати батькам приклад, щоб вони зрозуміли, що від них також багато залежить, - коментує дівчина. 

Фільм "Чорно-біле кіно" уже розтиражували на компакт-дисках, які розпоширюватимуть у навчальних закладах та молодіжних колах. 

Декілька фото з процесу зйомок фільму: 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.