Біля будівлі рівненської обласної міліції з'явилися лежачі активісти

Більш ніж півсотні активістів "Жіночої сотні", Автомайдану, "Правого сектору" та інших громадських об'єднань міста прийшли сьогодні до будівлі УМВС України в Рівненській області. Зібралися активісти на чергову акцію протесту проти призначення начальником міліції області Миколи Щирука.

Щоправда, сьогодні активісти відзначилися креативністю і замість традиційних акцій протесту провели лежачий пікет з прапорами при вході в обласне управління міліції.

Як повідомила координатор рівненської "Жіночої сотні" Ніна Скиба, така акція - це вимушений крок, адже новопризначений начальник УМВС України в Рівненській області Микола Щирук ігнорує громадськість.

- Цією акцією ми хотіли показати, що нас не зупинити, а якщо начальник обласної міліції має сміливість, то хай переступає через народ і "Небесну сотню". При вході в обласне управління міліції ми розмістили фотографії загиблих рівненських героїв "Небесної сотні". Також ми принесли з собою плакати, у яких зазначено все, що ми думає з приводу призначення Миколи Щирука головним міліціонером Рівненщини. Нас не зломати і просто так ми не здамося, - зазначила Ніна Скиба.

Коментарі

Ніякого маразму і надруги, чи може коли загиблих героїв накривають національним прапором ви вважаєте наругою?, досить тролити, бандюги від Депутатів ВР протискують своїх придворних псів до кормушки. Уважно подмивіться відео зі Щируком під час перекриття автомагістралі, де він чітко сказав, я не ХОЗЯЇН, потрібно порадитись з ХОЗЯЇНОМ, так що ідіть лісом, а чесні люди не повинні, особливо в такий скрутний час допускати жуліків в мінтовських пагонах до керівництва, вони суки першими здадуть нас ворогові, як роблять їхні колеги по цех зі Сходу і тільки одиниці удостоєні звання Міліонера України!!!!

Хтось дуже не хоче щоб міліція працівала в штатному режимі , та постійно провокує ситуацію щоб збурити людей в Рівному і такі акції негативно впливають на побудову демократичної Украиїни

Пане, Кучерук??!
Програли на Віче, перейшли у інформаційний простір??! )))

символом Украйни:((мо,твоя палєстіна ,і Украйна,помилка природи,а наша країна-Україна:))більшої наруги,як начальник УМВС-щур_ук ,і придумати важко

Очманілі "рівненські активісти" здійснили акт наруди над державним символом Украйни - НАШИМ ПРАПОРОМ!
Ця банда перекриває міжнародну трасу під час війни паралізуючи країну. Завтра вони прийдуть до вас додому і їм також за це нічого не буде!?

Маразм

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.