На Рівненщині установи виконання покарань готові до виборів

Засуджені, які відбувають покарання на Рівненщині, 25 травня поточного року реалізують своє право на участь у виборах Президента України. Саме з цією метою в установах пенітенціарної служби області відведені спеціальні приміщення для голосування.

- Всі приміщення обладнано у відповідності до вимог виборчого законодавства, скарг та зауважень з боку дільничних виборчих комісій не надходило, - повідомив в.о. начальника управління ДПтС України в Рівненській області Костянтин Мазяр.

У передвиборчий період керівництво установ виконання покарань систематично співпрацює з дільничними виборчими комісіями – проводяться робочі зустрічі  з головами комісії та обговорюються питання щодо реалізації виборчого процесу, особлива увага приділяється складанню та уточненню списків виборців в тому числі складання списків виборців.

- Участь засуджених у виборах Президента України відбувається на добровільних засадах. З метою належної поінформованості засуджених в установах створені спеціальні стенди з наочною інформацією, де всі бажаючі мають можливість ознайомитися з кандидатами на пост Президента та їх програмами, - розповідає Костянтин Мазяр.

Окрім того, до засуджених Катеринівської виправної колонії №46 та Полицької виправної колонії №76 з передвиборчою агітацією завітали представники від кандидатів на пост Президента України.

Необхідно відмітити, що передвиборча агітація в установах виконання покарань має певні обмеження. Відповідно  до ст.. 64 ЗУ «Про вибори Президента України» відвідання установ виконання покарань і слідчих ізоляторів окремими кандидатами на пост Президента України чи їх довіреними особами забороняється.

Зустрічі цих осіб з виборцями, які утримуються в місцях позбавлення або обмеження волі  організовуються відповідними окружними виборчими комісіями разом з керівниками установ виконання покарань і слідчих ізоляторів з обов'язковим повідомленням не пізніш як за три дні до дня зустрічі усіх довірених осіб кандидатів на пост Президента України у відповідному територіальному окрузі. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.