Рівненський нардеп розповів чому не голосував за антикорупційний закон

Народний депутат Юрій Благодир підтримує антикорупційний закон, а ппід час голосування просто не встиг натиснути кнопку "за". Про це він ннаписав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Друзі, хотів би коротко прояснити ситуацію зі своїм голосуванням по проекту Закону щодо державної антикорупційної політики.
Підкреслю, що повністю підтримую цей нормативний акт. Більш того, він є складовою частиною плану по лібералізації візового режиму з ЄС для нашої країни, а європейська інтеграція та впровадження європейських стандартів в усіх сферах життя в Україні - це моя головна мета, як народного депутата.

Однак, маю визнати, що в процесі голосування відволікся і не встиг натиснути клавішу "за". Визнаю свою помилку і обіцяю, що надалі буду більш уважний. Крім того, довожу до вашого відома, що виправив ситуацію та написав заяву про зарахування мого голосу "за". Заява була задоволена, в чому можна переконатися на сайті Верховної ради.

Через всю цю ситуацію хотів би ще раз підняти тему особистого голосування народного депутата. Ми часто чуємо, що «кнопкодавство» себе виправдовує в плані ефективності, а іноді навіть в контексті «революційної доцільності». Інколи ми також можемо почути, щось на зразок «зараз такі часи» і «без "піаністів" парламенту не прийняти жодного закону».

Більш того, теперішня влада дуже довго говорила про необхідність вирішення цієї проблеми та навіть блокувала роботу Верховної Ради, але, на жаль, як можемо бачити, зараз деякі представники демократичного табору не соромляться використовувати цей інструмент самостійно.

Повністю переконаний в тому, що це подвійні стандарти. Моя ситуація з законопроектом №4556 доводить, що якщо депутат хоче проголосувати за законопроект, то йому нічого завадити не зможе.

Тому, ще раз наголошую на необхідності прийняття законопроекту № 4609 «Щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України», розробленого парламентарями депутатської групи «Суверенна європейська Україна». Тільки вирішив проблему особистого голосування парламентарів, ми зможемо претендувати на дійсно якісний та європейський рівень законодавства, який дозволить нам залишити існуючі подвійні стандарти у минулому".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.